Tarım Bakan Yardımcı Nihat Pakdil, Ticaret Borsa Başkanı Narlı’yı ziyaret etti

Tarım Bakan Yardımcı Nihat Pakdil, Ticaret Borsa Başkanı Narlı’yı ziyaret etti
 

Bir Dizi Temaslarda Bulunmak Üzere Kahramanmaraş'a Gelen Tarım Ve Orman Bakanı Yardımcısı Nihat Pakdil Ve TİGEM Genel Müdürü Hasan Gezgiç, Kahramanmaraş Ticaret Borsasında Kentin Tarım Alanındaki Sorunları Üzerine Bir Toplantı Düzenledi.

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, Kurum Müdür,  Amirleri, üreticiler ve  çiftçiler katıldı.  

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Narlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Narlı, “biz devletimizin her zaman yanındayız. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Devletimizle hareket etmeye her zaman hazırız. Bizim çiftçi arkadaşlarımızın bazı sıkıntıları var. Biber üreticilerinin kısıntıları var, hububat üreticilerin sıkıntıları var, bunları hep beraber inşallah girdirmeye çalışacağız.” dedi.

Tarım Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde Elma Festivali katılmak üzere kente geldiğini belirtti.

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Yönetim kurulunu ziyaret ederek sorunların çözümü noktasında bir araya gelmek istediklerini dile getiren Pakdil, “Tarımcılarla bir araya gelmek istedik. Karşılıklı olarak bizim sizlere, sizlerin bizlere ileteceğiniz sorun veya çözüm önerilerinizi paylaşımlarımızı konuşmak için bir aradayız.” diye konuştu.

Toplantı katılımcıların tarımla ilgili bilgi alışverişi ve Kahramanmaraş tarımının sorunları konuşularak sona erdi